GN 14/2020 Archiwum
 • Paweł
  19.07.2013 22:21
  Dziwny jest kościół w którym nie wiele jest mowy o Panu Bogu. Rozumie frustrację ksiedza po przyjrzeniu sie tamtej rzeczywistości
  doceń 8
 • Lataranta
  22.07.2013 13:26
  Chrystus Zmartwychwstał! Odwagi:)
  doceń 5
 • Paweł
  23.07.2013 20:45
  Piękne i wzruszające świadectwo, które pokazuje, że zawsze jest Nadzieja, nawet w tej naszej kochanej i bez reszty, zdałoby się, zlaicyzowanej Europie.
  Tak właśnie wyobrażam sobie Nową Ewangelizację.
  W duchu słów św. Teresy "nie bój się. Bóg sam wystarczy".
  doceń 8
 • Wojtek
  28.07.2013 11:09
  Jedno jest pytanie,czy Kościól w PL w dzisiejszych czasach idzie tą sama drogą co Kościól w Europie Zachodniej w XIX i XX wieku.Czy i my dojdziemy do takiego zlaicyzowania jak w Belgii.Pamietajmy o tym,że Ojciec jest zakonnikiem który ślubował ubóstwo i mającym blisko swoich przełozonych a nie ksiedzem diecezjalnym posiadajacym wieksza swobode działania i nie ślubujaycm ubóstwa.
  doceń 6
 • vanitas
  21.03.2015 22:01
  O. Dla tych ludzi sól odzyskała smak...
  doceń 3
 • JAWA25
  27.04.2017 10:47
  ktoś kiedyś dopatrzył się w Małym Księciu chrześcijańskich wartości (baranek)
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Marcin Jakimowicz

Dziennikarz działu „Kościół”

Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Wydał też m.in.: „Dziennik pisany mocą”, „Pełne zanurzenie”, „Antywirus”, „Wyjście awaryjne”, „Pan Bóg? Uwielbiam!”, „Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki”. Jego obszar specjalizacji to religia oraz muzyka. Jest ekspertem w dziedzinie muzycznej sceny chrześcijan.

Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji