Nowy numer 21/2020 Archiwum
 • BabaJaga1
  20.05.2020 18:29
  ci,ktorzy niszczyli autorytety moralne i wyli na cmentarzach i miejscach pamieci narodowej jak i ci co to milczaco popierali a byli i tacy co sie oburzali na tych co przed tym ostrzegli bo im to politycznie wgodne bylo niech sypia teraz sobie popiol na glowy i patrza do czego doprowadzili.Wstyd problem tylko w tym,ze winni tego widziec nie chca.
  doceń 0
 • AdamKiedrowicz
  20.05.2020 22:58
  AdamKiedrowicz
  w dniu 16 maja zdewastowano radio, które wychowało miliony Polaków na porządnych obywateli i co?
  doceń 6
 • Kocór
  22.05.2020 11:32
  cyt. To bezzasadny, zupełnie nie wiadomo skąd biorący się akt wandalizmu, którego nie powinno być w naszym mieście – mówił prezydent Torunia Michał Zaleski .Pan nie wie skąd takie wandalizmy? Są to "owoce" medialnego ataku na biskupa Toruńskiego. A po filmie Sekielskich o św. Janie Pawle II będzie jeszcze więcej nie tylko w Toruniu.
  • ciekawaska
   25.05.2020 18:41
   Każda forma przemocy, wandalizmu, agresji fizycznej jest zła. Nadużyć związanych ze sprawowaną funkcją również i krzywdy wyrządzanej drugiemu, wbrew głoszonym słowom, szczególnie perfidne.
   doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama