Nowy numer 27/2020 Archiwum
 • podajnik
  24.04.2020 13:56
  Odbędą się matury i odbędą się wybory.
  Światowa Organizacja Zdrowia uznała, że nie ma ryzyka zakażenia wirusem podczas wyborów korespondencyjnych.
  Jest za to zwiększone ryzyko bezsennych nocy u Borysa Budki.
  Cóż, on kandydatki Platformie nie wybierał. Odbyły się demokratyczne podobno prawybory.
  Teraz myślę, że gdyby zwyciężył wtedy Jacek Jaśkowiak, to może miałby szansę wejść do drugiej tury.
  doceń 12
  • Anonim (konto usunięte)
   24.04.2020 14:03
   Odbędą się wybory, wygra AD. A Twoje dane bez żadnego trybu trafią do PP i ktoś je sobie "pożyczy". I będziesz wtedy zadowolonym z państwa "prawa" gdzie żąda się wydania danych osobowych w niezabezpieczonych plikach .txt wysyłając maila z podpisem Poczta Polska.
   Albo bez żadnego trybu w trzy godziny umorzy się jakieś śledztwo w którym będziesz stroną. Taką Polskę wybierasz 10 maja?
   doceń 4
  • dirk
   24.04.2020 17:36
   Ojtam ojtam, koszmary senne to by Budkę dręczyły, gdyby im groziło wyborów wygranie. Horror. A tak, nic nie robić, za nic nie odpowiadać, trzaskać czasem dziobem i brać diety i dotacje - prawdziwe dojcze vita. A jak się przyśni, to uosobienie kobiecego wdzięku, szyku, kokieterii, uroczej nieporadności, oczekującej na swego dzielnego Rycerza...
   doceń 1
 • Scott
  24.04.2020 14:41
  Zawieszenie Państwa jest na rękę rządzącym. Ludzie nie zobaczą przed wyborami skali zniszczeń. Proponuję dziennikarzom GN dojście do prawdy o bezrobociu podanego na podstawie Powiatowych Urzędów Pracy. Bo wg GUS bezrobocie.... spadlo z 5.5 na 5.4%. Zostawię to bez komentarza.
  doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama