Nowy numer 21/2020 Archiwum
 • seitz
  18.02.2020 08:45
  Dlaczego tak poważne narzędzie jak międzynarodowy Child Alert jest tak nieroztropnie wykorzystywane w porachunkach między rodzicami. Policja kolejny raz dała się łatwowiernie wprowadzić w błąd. Cały kraj postawiono na nogi, wszystkie serwisy informacyjne szukały ojca, a policja nie sprawdziła czy matka posiada prawa rodzicielskie. Child Alert powinien służyć do zadań specjalnych w prawdziwych porwaniach, a nie w porachunkach rodziców.
  • marbie
   18.02.2020 12:00
   Nie ma czasu na takie sprawdzenia. To tak jakby dyspozytor 112 najpierw podjechał zobaczyć, czy naprawdę się pali.
   doceń 4
 • jurek
  18.02.2020 08:52
  jurek
  Z reuły jest tak; obydwoje rodzice bardzo kochaja swoje dzieci, ale niestety siebie nienawidzą (czesto po rozstaniach). W takiej sytuacji dla dziecka nie ma dobrego i sprawiedliwego rozwiazania. Samo porwanie - to jednak czyn dramatyczny i bardzo bardzo zły - może miec fatalne skutki dla psychiki dziecka. I dlatego to porwanie powinno byc scigane bez wzgldu na to kto ma prawa rodzicielskie. Mnie jednak zastanawia również coś innego - dlaczego minister mówi, że o cos tam się spyta? Słuzby odpowiedzialne - powinny juz w poniedziałek rano (najpóxniej) wystapiś do Belgii o informaxcje i pomoc. Tak własnie działa Ministerstwo Sprawiedliwosci - tan gdzie potrzebne jest działanie - to tylko gadka
  • jureaz
   18.02.2020 17:38
   Twój zapał do udzielania wskazówek i przygan nie pozwolił Ci zauważyć, że gadka (pytanie, mówienie itp.) jest też rodzajem działania i zwykle poprzedza nawet najbardziej bojową akcję.
   doceń 8
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama