Nowy numer 21/2020 Archiwum
 • seitz
  11.02.2020 20:08
  Historia ta jest świetnie przedstawiona w filmie Nieplanowane, o którym mowa w artykule, a który warto zobaczyć. Modlitwa przyniosła skutek.
  doceń 5
 • ptyś
  12.02.2020 06:49
  Dlaczego GN używa Abby Johnson jak pałki i dzieli już i tak podzielony ruch Pro-life w Polsce? Modlitwy pod aborcyjnymi centrami są potrzebne. Ale to nie znaczy, że pikiety pokazujące brutalność aborcji nie są potrzebne. Tym bardziej, że w Polsce nie ma centrów aborcyjnych jak w USA tylko szpitale publiczne a stojący z plakatami pokojowo manifestują i nie stosują przemocy, jak niektórzy protestanci w USA. To nie są porównywalne sytuację. Abby mówi, że kobiety rezygnowały z zabicia dzieci pod wpływem wstrząsu, jakim był widok modlących. Jednymi wstrząśnie widok modlących innymi widok porozrywanych dzieci. Nic nie stoi na przeszkodzie modlitwie pod plakatami pokazującymi okrucieństwo aborcji. Czy może GN zacznie wkrótce zniechęcać do rozważania drogi krzyżowej lub tajemnic bolesnych różańca? Albo Pasji Gibsona - tam dopiero jest brutalnie! OBŁUDNICY! Niby troszczycie się o życie a tak naprawdę chcecie „dowalić” tym, z którymi się nie zgadzacie!
  doceń 3
 • Adavila
  15.02.2020 22:54
  Niestety, przynajmniej częściowo zgadzam się z @PTYŚ; bardzo nieładny tytuł; dodam jeszcze, że momentem przełomowym dla Abby był właśnie szokujący widok na USG podczas aborcji;
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama