Nowy numer 23/2020 Archiwum
 • TOMTOM
  30.01.2020 12:23
  Ja nie rozumiem walki o rząd dusz. Ktoś chce być chrześcijaninem to będzie, ktoś nie chce to nie będzie. Po to jest zdrowe, świeckie panstwo żeby każdy mógł sobie wybrac co mu pasuje.
  doceń 2
 • teofanes
  22.02.2020 14:40
  Europa stała się laicka, bo w Kościele katolickim (o protestantach nawet nie warto wspominać) przestano głosić Słowo Boże w pełni, zgodnie z Pismem Świętym i wielowiekową Tradycją. Najbardziej osłabli biskupi, którzy wybrali "święty spokój" i milczenie, choćby się ziemia trzęsła. Przestali głosić (księżom też zabraniają), że ostatecznym celem człowieka jest zbawienie lub potępienie. Boją się tej jakże ważnej kwestii stawiać na ostrzu noża, a przecież w Ewangelii św. Marka czytamy: "Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony." [Mk 16,16]. Tylko w Jezusie Chrystusie możliwe jest zbawienie. Dlatego opowiadanie się za pluralizmem religijnym, jak to dzisiaj, niestety, ma miejsce w Kościele, jest oszukiwaniem ludzi i wyprawianiem ich do piekła.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama