Nowy numer 03/2020 Archiwum
 • marszwac
  01.12.2019 18:11
  Niestety przykłady sędziów TK podanych przez Pana redaktora, a wywodzących się z PIS, nie są są wiarygodnymi i obiektywnymi źródłami dla oceny sytuacji w Trybunale Konstytucyjnym.
  doceń 0
 • marszwac
  01.12.2019 18:14
  Jeden z nich zdradził pis zaraz po tym, jak nie został prezesem. Drugi, jako poseł pis niewiele zrobił dla procedowania projektu o ochronie życia dzieci nienarodzonych. A zbratanie się pana sędziego z tvn, przekreśla jego bezstronność.
  doceń 0
 • marszwac
  01.12.2019 18:23
  Źródła osobowe, które stały się podstawą do opisu sytuacji powodują subiektywność oceny. Sędziowie krytykujący stan TK są czynną stroną upolityczniania trybunału i sami ewidentnie uczestniczą w tej ideologicznej, a nie merytorycznej wojnie personalnej.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Bogumił Łoziński

Zastępca redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego”, kierownik działu „Polska”.
Pracował m.in. w Katolickiej Agencji Informacyjnej jako szef działu krajowego, oraz w „Dzienniku” jako dziennikarz i publicysta. Wyróżniony Medalem Pamiątkowym Prymasa Polski (2006) oraz tytułem Mecenas Polskiej Ekologii w X edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni środowisku” (2009). Ma na swoim koncie dziesiątki wywiadów z polskimi hierarchami, a także z kard. Josephem Ratzingerem (2004) i prof. Leszkiem Kołakowskim (2008). Autor publikacji książkowych, m.in. bestelleru „Leksykon zakonów w Polsce”. Hobby: piłka nożna, lekkoatletyka, żeglarstwo. Jego obszar specjalizacji to tematyka religijna, światopoglądowa i historyczna, a także społeczno-polityczna i ekologiczna.

Kontakt:
bogumil.lozinski@gosc.pl
Więcej artykułów Bogumiła Łozińskiego

 

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji