Nowy numer 46/2019 Archiwum
 • karpik
  08.11.2019 08:32
  Najpoważniejszym konkurentem AD będzie Pani Kidawa - Błońska. Proszę pamiętać jakie były sondaże w ostatnich wyborach prezydenckich, i że ostatnio wybory odbywają się na zasadzie koalicji antypis.
  doceń 7
 • CSOG
  08.11.2019 09:08
  Jakie piękne badania
  I co z nich wynika? Co jeśli do wyborów staną obok obecnego PAD-a Pani Kidawa - Błońska Pan Kosiniak Kamysz i Biedroń, a w drugiej turze udzielą swojego poparcia najsilniejszemu kontrkandydatowi PAD-a. Czy to również różowy scenariusz? Pan PAD ma się chyba jednak o co martwić. Możliwe, że sam uśmiech nie wystarczy.
  doceń 4
 • seitz
  08.11.2019 09:35
  Nie bądźcie tacy pewni, że Duda na pewno wygra. Może i jest najlepszy, ale wyborcy czasem popełniają błędy. Przecież w pewnym mieście wybrali gwałciciela, który miał rządzić zza krat w innym świętej pamięci męczennika, patrona deweloperów któy robił tak grube wałki, że nawet platformowy sąd niewybroniłby go (co przyznał Neumann z PO).
  • CSOG
   08.11.2019 12:26
   Błędy
   Czasami błędy, czasami nie. Żyjemy w kraju w którym coraz rzadziej głosuje się "za", a coraz częściej "przeciw" mniejszemu złu. Nie robi się jednak badań wskazujących ilu dany kandydat ma przeciwników. Czy tego rodzaju badania, choć może dokładniej oddawałyby rzeczywiste prognozy, nie służyłyby w sposób właściwy słusznej sprawie? Lud patrzy na uśmiech. Twarz ludzka przyciąga swoją uwagę, lud patrzy również na ręce. I choć PAD będzie zapewne kandydatem "niezależnym" (niezależnie od sposobu pojmowania tego wyrażenia) to wiadomo z kim sympatyzuje. To naprawdę dobry moment przed oddaniem głosu zadać władzy pytanie co z prawną regulacją życia poczętego. Tak właśnie teraz zapytać, bo po wyborach będzie pozamiatane. Ja chciałbym zapytać Pana Prezydenta i każdego z pozostałych kandydatów, co zrobił i co zamierza zrobić w kwestii regulacji prawa aborcyjnego. Jako katolik wiem, że jestem w mniejszości, a jako mniejszość nie mam prawa rządzić. Nie mam też prawa wyrzekać się swoich ideałów w imię słusznej sprawy pozostawania za wszelką cenę przy władzy. Tak więc wśród wielu innych pytań zapytałbym również o konkret ideałów.
   • CSOG
    08.11.2019 13:43
    ... przepraszam, Tytuł artykułu w prawym panelu przypomniał mi, że Pan Tusk zrobił sobie prywatne badanie swojej niepopularności, po czym ... zrezygnował z kandydowania.
    doceń 0
    0
 • Dremor_
  08.11.2019 10:31
  Dremor_
  Komorowski też nie miał z kim przegrać.
  doceń 5
 • kim
  08.11.2019 22:32
  Byłoby to straszne i dołujące, gdyby nie pamięć, że Komorowski też nie miał z kim przegrać.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama