Nowy numer 2/2021 Archiwum
 • Anonim (konto usunięte)
  09.10.2019 08:52
  Jestem w grupie Polaków która została prawnie zobligowana do łożenia na ten zadekretowany "dobrobyt". Czy mi się z tym lepiej żyje? Nie.
  Nie będę głosował na PIS, ale dobrze, aby ta partia wygrała. Bo tylko wtedy ma szansę ponosić konsekwencje swoich działań.
  doceń 9
 • sfryska
  09.10.2019 11:37
  Droga redakcjo, czy Pan Bosak poza stwierdzeniem, że są partią antysystemową nic więcej nie powiedział?
  • diver41gda
   09.10.2019 14:19
   pełna zgoda. Przykre, że na portalu na którym należaloby oczekiwać wspierania wartości konserwatywnych oraz poprawy całego naszego społecznego otoczenia nie zauważa się sił dążących do zmiany w kraju na lepsze.
   doceń 4
 • seitz
  09.10.2019 12:06
  Cóż, dobrze, że nie wystawili do debaty pani Kidawy-Błońskiej bo bez promptera by się nie obeszło.
  *Prompter to wyświetlacz, który przewija tekst do odczytu, bez którego nic do powiedzenia nie mają Politycy PO, a którego nie używają politycy PiS podczas przemówień bo nie muszą.
  doceń 5
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama