Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • gość
  10.07.2019 12:53
  stoppedofilii.pl
  doceń 6
 • zapytanie
  10.07.2019 14:20
  Co to znaczy "wulgarna" edukacja seksualna?
 • PROROK
  10.07.2019 17:39
  Hola, co to znaczy jakaś zgoda na seks, komunikowanie się i uprawianie bezpiecznego i przyjemnego seksu przez lub z nieletnimi ??? To przecież KRYMINAŁ, są na to jasne paragrafy i kary. Jeśli nie dla samych nieletnich, to na pewno dla ich opiekunów którzy do tego dopuszczają. Mają nie tylko moralny, ale i prawny obowiązek do niczego takiego nie dopuścić. Także "edukatorzy" którzy takie rzeczy dzieciom sugerują, powinni natychmiast trafić tam gdzie jest ich miejsce.
  doceń 15
 • WYPALIĆ SODOMIĘ DO SPODU
  10.07.2019 19:56
  Czerwone zdegenerowane lewackie szambo.
  doceń 6
 • elle
  10.07.2019 21:40
  Dlaczego rzad nie interweniuje? czemu rodzice sami maja sie bronic? Edukacja seksualna typu LGBT jest niezgodna z polskim prawem oswiatowym - to powinno zakonczyc temat. Czemu rzad czeka az sie te lekcje zaczna odbywac?
  • hAPTEN
   11.07.2019 18:47
   To proste. Przed wyborami październikowymi należy głaskać wszystkie grupy społeczne. A LGBT oraz ich sympatycy, czy się komuś podoba czy nie, stanowią coraz bardziej liczebną grupę.
   doceń 0
  • odp
   12.07.2019 11:46
   nadal obowiązuje w Polsce konwencja stambulska podpisana jeszcze przez rząd PO-PSL, PiS jej NIE WYPOWIEDZIAŁ
   doceń 2
 • Gość
  10.07.2019 22:36
  U nas w Łodzi już to jest. Masakra. np. masturbacja jako rozładowanie stresu. Panie w tym momencie zamówiły nową dostawę "Cipkonotesów" itd. Generalnie katastrofa moralna, intelektualna i każda inna do wyboru. Nie można się poddawać. Trzeba walczyć!!! Życzę powodzenia.
  • w skrócie
   11.07.2019 13:01
   To wszystko nie przypadek, ostatecznym i zamierzonym celem ma być katastrofa Państwa polskiego. Od jakiegoś czasu zaczęło ono sporym grupom wyborców takich a nie innych władz w wielkich miastach, a także "zagranicy" przeszkadzać bo nie jest im już i nie będzie tak dobrze jak było, a zagranicy rośnie kłopotliwa konkurencja. Był tak dobrze kosztem całej "reszty" Polaków, którą pogardzali i eksploatowali, a teraz pogardzają i nienawidzą jeszcze bardziej. Głosują na każdego, niezależnie od koloru flagi i zawartości mózgu, kto zapewni państwo słabe, teoretyczne, zdemoralizowane i skorumpowane, najlepiej w ogóle nieobecne. Jesienią będziemy mieli ostateczny wybór, czy chcemy by jednak istniało i działało, czy nie.
   doceń 2
 • mira
  15.07.2019 14:16
  problem w tym że nie ma realnej alternatywy. koscielne nauki o czystosci do małżenstwa ewidentnie do młodziezy w obecnej kulturze nie docieraja bo i przed wprowadzeniem seksedukacji coraz to mlodsze dzieci zachodza w ciaze (12-13 lat!). Tutaj protest nie wystarczy tutaj trzeba skutecznej alternatywy, programu jakiegos bo w obecnej przesiaknietej seksem kulturze sama nauka o czystosci po prostu nie trafia do ludzi, newer do doroslych a co dopiero dzieci
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL