Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • Franc Asis
  12.07.2019 08:16
  Szczęść Boże, księdzu. Niech Jezus Chrystus umacnia, a Jego Matka Najświętsza osłania Swoim płaszczem na drodze powołania. Dziękuję za komentarz do Ewangelii.
  doceń 4
 • albert
  12.07.2019 15:38
  Diabeł jest agresywny i nie ma żadnych zahamowań w czynieniu zła, a dobra nienawidzi najbardziej, więc nic dziwnego że atakuje tych, którzy przyznają się do Jezusa. Ze złem mamy, zgodnie z nauczaniem naszego Mistrza, walczyć dobrem. Dzisiaj nasz Mistrz mówi nam jak to robić: Mamy być roztropni jak węże i nieskazitelni jak gołębie. Roztropność jest to umiejętność postępowania w kierunku dobra, czyli umiejętność bycia sprawiedliwym i miłosiernym, a bycie nieskazitelnym, oznacza skrupulatne unikanie zła, czyli skrupulatne unikanie niesprawiedliwego postępowania.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL