Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • gut
  06.12.2018 13:40
  Aż gdzie ta >Solidarność/SolidarTy< w społeczeństwie, na temat "Solidarności" dobrze się wypowiedział śp. Zbigniew Brzeziński: >Solidarność miała być ruchem a stała się duchem...< I można dodać i to tym... d(D)uchem..., którego Jan Paweł II wzywał w roku 1979 w Warszawie na Pl. Zwycięstwa: >Niech zstąpi Duch Twój...<
  doceń 2
 • tnn
  06.12.2018 14:06
  "domniemana" współpraca Wałęsy, to chyba żart, sędzina robi sobie jaja, dowody leżą na stole, kasta do zaorania
  doceń 6
 • mee...
  06.12.2018 14:42
  ...i to sie juz tak buja od 30 lat - ciagle te same buzuchny ktore wybral kiszczak.
  doceń 4
 • cbdu
  06.12.2018 20:39
  Jakież to niezwykle trudne zadanie, którego Wysoki Sąd właśnie doświadczyć był raczył??? To dla Sądu prawo i sprawiedliwość zależą od tego, czy stają przed nim Kowalski z Kwiatkowskim, czy jacyś dwaj inni delikwenci? W pierwszym przypadku to zwykła "pyskówka" i żadnych wątpliwości nie ma, w drugim to problem prawniczy na skalę europejską, jak już nie kosmiczną? No więc mamy czarno na białym. Mamy sądy POLITYCZNE. I co ciekawsze, ani jeden sędzia nie został w nich umieszczony "z poręki" partii, której to upolitycznienie one same zarzucają. Polityczne sądy skutecznie się przed odpolitycznieniem obroniły! Tej sprawy nie można odpuścić i obie strony niech składają apelację. Ciekawe co powie inny, tym razem przypadkowo wylosowany sędzia. Choć wszyscy z jednej nadzwyczajnej kasty, może nie wszyscy są w tym samym stopniu polityczni.
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL