Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • tinka
  29.10.2018 09:54
  Żaden z komentarzy nie nadawał się do publikacji? No tak, temat jest bardzo delikatny bo dotyczy Żydów.

  Wyjaśnienie

  Pani zdaniem komentarze w których bagatelizuje się sprawę wskazując - słusznie zresztą - że i inni bywają prześladowani albo komentarze w których wręcz twierdzi się, że "sami sobie zasłużyli" nadają się do publikacji? Bo mnie to wygląda na przyzwalanie na zamachy. Jeśli nie wręcz zachęcanie do nich. Takie komentarze nie zasługują na to, by być upubliczniane.

  Andrzej Macura
  • tinka
   29.10.2018 13:45
   A dlaczego nie? Ile razy publikujecie komentarze zupełnie kłamliwe bez uzasadnienia wypisywanych uwag, często nawet teksty pełne inwektyw w stosunku do katolików. Ile było zamachów w świątyniach chrześcijańskich i tych zabitych nikt nie opłakiwał w mediach. Jednak teraz, gdy jakiś człowiek, nie wiadomo z jakich pobudek zabił jedenastu Żydów, to od trzech dni we wszystkich serwisach na pierwszym miejscu jest informacja o tej zbrodni i kto komu składał wyrazy współczucia, oraz potępiał tą zbrodnię. Czy takie zróżnicowane traktowanie ofiar zabójstw jest OK?
   doceń 0
 • Andrzej_Macura
  29.10.2018 17:12
  Andrzej_Macura
  No cóż... Skoro tak to Pani odbiera, nie sądzę, by udało mi się Pani spostrzeganie sprawy zmienić. Na portalu Wiara.pl informujemy także o prześladowaniach chrześcijan, także tych związanych "tylko" z róznymi szykanami. Pewnie Pani to zna, ale na wszelki wypadek podam linka:

  https://ekumenizm.wiara.pl/Przesladowany
  doceń 0
 • ALEKSANDER DRID
  29.10.2018 19:20
  Kiedy papież upomni się o Asię Bibi? Coś nie idzie, prawda?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL