"To nie jest tak, że oni umarli, a my żyjemy. To oni żyją, a my umieramy"

red./kspiotr.pl

publikacja 25.03.2020 08:14

Powstała strona dedykowana nauczaniu ks. Pawlukiewicza. Docelowo ma stanowić taką bibliotekę wygłaszanych publicznie kazań, homilii i konferencji ks. Piotra.

"To nie jest tak, że oni umarli, a my żyjemy. To oni żyją, a my umieramy" Ks. Piotr Pawlukiewicz. Józef Wolny /Foto Gość

"Księże Piotrze! W tym szczególnym czasie epidemii zostałeś wezwany do Tego, którego całe życie szukałeś. Dotarłeś wreszcie do miejsca, gdzie głos z GPS-u powtarza „jesteś u celu”. Odszedłeś od nas znienacka, z zaskoczenia – nikomu nie mówiąc. Odszedłeś niecnie – właśnie wtedy, kiedy nikt z nas nie może Cię osobiście pożegnać. Ale my tu jesteśmy – zamknięci w domach, czasem pewnie znużeni tą nową „niecodzienną codziennością”. Wielu z nas chciałoby być teraz przy Tobie i po prostu Ci podziękować. Nie możemy tego zrobić osobiście – ale nie chcemy, żeby Twoja posługa się zmarnowała i przeminęła z wiatrem. Dlatego chcemy raz jeszcze pochylić się nad tym, co do nas mówiłeś." - czytamy na stronie kspiotr.pl.

Strona nie jest jeszcze kompletna, ale już znajdziemy na niej wybrane kazania, konferencje, a także Drogę Krzyżową.

Autor Marcin Połacik zachęca do współpracy. Można podsyłać linki do materiałów, których nie ma jeszcze na stronie. Służy do tego formularz zamieszczony na stronie.