Nowy Numer 38/2019 Archiwum

„Dziecko powinno samo wypłynąć po zastrzyku”

Wstrząsającą opowieść Chinki o masowej, przymusowej aborcji w jej kraju podał portal LifeSiteNews. „Lekarz powiedział mi, że sprawiam kłopoty bowiem dziecko samo powinno wypłynąć ze mnie po zastrzyku. Zatem postanowili pokroić moje dziecko nożyczkami” - mówiła kobieta, używająca pseudonimu Wujian.

Zeznawała ona przed  Komisją Praw Człowieka w amerykańskiej Izbie Reprezentantów w październiku 2009 r. Jej świadectwo dopiero teraz ujrzało światło dzienne. Kobieta opowiada, że gdy w 2004 roku dowiedziała się, że jest w ciąży, od razu czuła rosnące w niej nowe życie. Opisuje ona jednak również swój strach, bowiem nie miała pozwolenia na posiadanie kolejnego dziecka. Gdy widać było ruchy dziecka, kobieta ukryła się w starej szopie w swojej wiosce, w której nie było elektryczności. „Każdego dnia odczuwałam strach i samotność, jednak poczucie, że będę miała dziecko wszystko zmieniało”.  

W końcu jednak urząd ds. planowania rodziny dowiedział się o jej ciąży. „Antykoncepcyjna policja” rozpoczęła poszukiwania kobiety. Nie mogąc jej znaleźć, aresztowali jej ojca. Mężczyznę codziennie bito. „Sąsiad powiedział mi, że mój ojciec jest umierający i jeżeli nie oddam się w ręce policji, to go zabiją”.  Ceną za uratowanie życia jej ojca było dokonanie aborcji.  Kobieta nie musiała się jednak oddawać sama w ręce policji. Funkcjonariusze ją znaleźli i siłą zaciągnęli do furgonetki.  W środku była już inna kobieta, która była w ciąży pierwszy raz, ale nie miała na nią pozwolenia. W szpitalu Wujian spotkała kolejne ciężarne kobiety. „Czekały jak świnie w rzeźni. Szybko zaciągnięto mnie do pokoju i bez mojej zgody podano mi tlen. W pokoju było kilka innych mam” - relacjonuje kobieta. 

Pokój był pełen kobiet, którym właśnie „wyrwano dzieci z łona”. Część płakała, część krzyczała, inne jęczały. Jedna z nich turlała się z bólu po podłodze.  Kobieta błagała, by pielęgniarka, która zbliżała się do niej z 8 centymetrową strzykawką pozwoliła jej uciec. „Mówiłam jej, że zniknę i nie powiem nikomu, że ona mnie puściła. Pielęgniarka była jak drewno. Nie reagowała”- mówi Chinka, która powiedziała jej, że jako pielęgniarka i lekarz powinna pomagać ludziom a nie zabijać ich. Pielęgniarka bardzo się zdenerwowała i powiedziała, że w poprzednim roku w kraju było ponad 10 tysięcy przymusowych aborcji. ” Byłam zszokowana jej słowami. Uświadomiły mi one, ze moje dziecko było traktowane jak zwierze. W końcu wbiła strzykawkę w główkę mojego dziecka. Myślałam, że to koniec świata” - relacjonuje. 

Po zastrzyku dziecko przez cały dzień było nieruchome. Kobieta pomyślała jednak, że może dziecko jakoś to przetrwa. Następnego dnia Wujian trafiła na stół operacyjny. Na ścianach zobaczyła krwawe odciski palców innych kobiet. “Lekarz powiedział mi, że sprawiam kłopoty bowiem dziecko “samo powinno wypłynąć ze mnie po zastrzyku”. Zatem postanowili pokroić moje dziecko nożyczkami i wciągnąć zwłoki specjalnym odkurzaczem”. Słyszałam dźwięk nożyczek, które cięły ciałko mojego dziecka. Chciałam umrzeć”- pisze kobieta.

Pielęgniarka  pokazała matce kawałek ciała jej dziecka. To była  jego maleńka stópka. Następnie zwłoki wylądowały w koszu. Ojciec dziewczyny kilka miesięcy dochodził do siebie po biciu, jakie przeszedł w więzieniu. „Patrząc na mojego ojca i  myśląc o moim martwym dziecku, płakałam całe noce. Nigdy nie pozbyłam się widoku stópki mojego dziecka. Nigdy nie podniosłam się z tego psychicznie i duchowo.  

 Wiceprezydent USA Joe Biden powiedział niedawno, że rozumie chińską politykę jednego dziecka.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

 • Miyako
  07.10.2011 19:11
  Boże,straszne... Jak tak można?!
  doceń 6
 • B
  07.10.2011 20:11
  Wielka, potężna bujda. Rozmawiałem niedawno z pewną Chinką i opowiadała jak jest naprawdę. Jeśli mieszkasz na wsi lub w małym miasteczku, możesz mieć ile chcesz dzieci. Jeśli mieszkam w większym mieście, możesz mieć tylko jedno dziecko. W przypadku pojawienia się drugiego, tracisz pracę i musisz wyprowadzić się z miasta. Nie ma żadnego bicia i usuwania na siłę.
 • Oktawian
  08.10.2011 02:22
  "Panie Boże to jest masakrycznie wstrząsające...
  Masowa zagłada na dużo większą skalę niż holokaust... :(
  A ogłupiały świat współpracuje z bestialskimi władzami z Chin."

  Zapytam się tylko jaką większą skalę ?!
  10 tys. płodów rocznie ...

  Poczytaj sobie ile osób zginęło z rąk oprawców w obozach bo pierdolisz głupoty. Inaczej tego nazwać nie można.
  Czy nie mogły te kobiety używać środków antykoncepcyjnych ?!
  Wystarczyło pomyśleć wcześniej a nie musiałaby patrzeć na "stupkę swojego dziecka".

  Za dużo tam ich jest żeby mogli sobie pozwolić na samowolne rozmnażanie.

  Pozdrawiam :D

  doceń 0
 • karinaKMJ
  09.10.2011 09:58
  Nie, nie mogę... u nas ludzie kłócą się, czy Jan Paweł II nie był zbyt liberalny, a tam... tam po prostu morduje się dzieci.

  :(
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL