My wiemy lepiej, jak było

Dlaczego ludzie uwierzą w każdą mniejszą czy większą niedorzeczność, a nawet w bzdurę?

Ludzie uwierzą we wszystko. I nie jest to dobra informacja – stwierdził niedawno Marcin Jakimowicz w „Gościu Niedzielnym” (nr 18). Zgadzam się. Zarówno z pierwszym, jak i z drugim zdaniem. Przykłady można mnożyć. Ale mnie zastanawia, skąd się to bierze. Dlaczego ludzie uwierzą w każdą mniejszą czy większą niedorzeczność, a nawet w bzdurę?

Dziękujemy, że z nami jesteś

To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.

Czytasz fragment artykułu

Subskrybuj i czytaj całość

już od 14,90

Poznaj pełną ofertę SUBSKRYPCJI

Masz subskrypcję?
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.
« 1 »

Ewa K. Czaczkowska