Nowy numer 39/2023 Archiwum

Kari Jobe w Gliwicach. Jej utwory weszły do repertuaru wielu grup modlitewnych

Po znakomitych koncertach, które dali w Hali Areny Amerykanin Michael W. Smith i Australijczycy z Hillsong United nadszedł czas na jesienny akord.

W tym roku to Gliwice wyrosły na rodzimą stolicę uwielbienia, bo po znakomitych koncertach, które dali w Hali Areny Amerykanin Michael W. Smith i Australijczycy z Hillsong United nadszedł czas na jesienny akord. W środę 8 listopada na scenie Pre Zero zagra Kari Jobe, a towarzyszyć jej będą Cody Carnes i Martin Smith. To część ich wspólnej europejskiej trasy The Blessing Tour.

„Święty, święty, święty, jest Pan Bóg wszechmogący, On był i jest i przyjdzie znów” – nucą wspólnoty między Odrą a Bugiem, powtarzając tłumaczenie refrenu najpopularniejszego utworu Kari Jobe. To właśnie piosenka „Revelation Song” obok znakomitego, momentalnie wpadającego w ucho refrenu „Forever” weszła do żelaznego repertuaru wielu grup modlitewnych i wieczorów uwielbienia.

Kari Brooke Jobe jest piosenkarką, która na rynku muzyki CCM czuje się jak ryba w wodzie i autorką tekstów. W 2008 roku razem z zespołem Gateway Worship wydała album Wake Up the World, który zadebiutował na drugim miejscu listy Billboard's Christian Albums chart. W następnym roku wydała swój solowy debiutancki album. Stał się numerem 3 na liście albumów chrześcijańskich i dotarł do 67. miejsca na liście Billboard 200. Wydała również hiszpańską wersję albumu zatytułowaną Le Canto, która zdobyła nagrodę Dove Award w 2010 roku za najlepszy hiszpańskojęzyczny album roku. W 2017 roku Kari Jobe zaprezentowała album The Garden oraz The Blessing.

Pochodzący z Teksasu Cody Carnes – prywatnie mąż Kari jest również autorem wielu hymnów uwielbienia, a towarzyszący im na europejskich koncertach Martin Smith jest brytyjskim artystą uwielbienia, autorem tekstów i producentem muzycznym. Przez lata był frontmanem zespołu Delirious i wokalistą Army Of Bones.

Bilety znajdziesz na 1on.pl

Kari Jobe - Amen (Simple Gospel) (Live At The Belonging Co, Nashville, TN/2020)
KariJobeVEVO
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast