Nowy numer 38/2021 Archiwum

Naukowcy niesłuszni

Na katolickim uniwersytecie w Warszawie miała odbyć się konferencja o homoseksualizmie. Jednak gdy „Gazeta Wyborcza” napisała, że wezmą w niej udział naukowcy o niewłaściwych poglądach, przestraszone władze uczelni natychmiast konferencję odwołały.

Dr Cameron jest znienawidzony przez lobby homoseksualne m.in. za skuteczną kampanię przeciw prawom dla gejów w Nebrasce w 1982 roku. Cameron doradzał w sprawach społecznych władzom kilku stanów w USA. Jego poglądy w sprawie ruchu gejowskiego są radykalne, a słownictwo ostre. Dlatego zwolennicy politycznej poprawności próbują zamknąć usta najpierw jemu, zanim zamkną je osobom sprzeciwiającym się prawom dla gejów w łagodniejszy sposób.

To nie jest fantastyka: w Europie Zachodniej to już się dokonało. W USA i w Polsce losy tej sprawy właśnie się ważą. – Geje burzą społeczeństwo. A rzeczy, które robią, są tak medycznie przeciwwskazane, tak sprzyjające przenoszeniu i rozprzestrzenianiu chorób, że nas kosztują pieniądze, a ich życie – powtarzał dr Cameron podczas wizyty w Polsce. Być może jego słowa nie oburzałyby gejów aż tak bardzo, gdyby nie to, że na ich poparcie przytaczał przekonujące statystyki. Cameron mówił, że AIDS w USA jest głównie chorobą homoseksualistów. Zmarło na nią tam już 300 tys. homoseksualistów, a kolejnych kilkadziesiąt tysięcy jest nosicielami wirusa HIV. – W moim kraju mają oni prawo do nieodpłatnego leczenia. Leczenie każdego z nich kosztuje około 45 tys. dolarów rocznie. Tyle mniej więcej wynosi też dochód przeciętnego Amerykanina – mówił Cameron w „Warto rozmawiać” w TVP2. Dodawał, że AIDS zabiło w USA także 5 tys. heteroseksualistów, którzy zarazili się zakażoną krwią oddaną przez homoseksualistów.

Cameron powołuje się nie tylko na własne badania, ale też statystyki promującego homoseksualną aktywność Instytutu Kinseya. Przedstawił też polskim studentom badania amerykańskiego rządu z 2002 roku o chorobach wenerycznych w USA. Są szokujące: na kiłę chorowało niecałe 1,5 proc. heteroseksualnych mężczyzn, gejów natomiast ponad 19 proc. Rzeżączką zaraziło się 10,5 proc. hetero- i aż 35 proc. homoseksualnych mężczyzn. Podobne dysproporcje są przy wszystkich chorobach wenerycznych.

Szczególną niechęć politycznie poprawnych środowisk wywołały wygłoszone przez Camerona słowa o molestowaniu seksualnym dzieci. Trudno obalić jego argumenty, bo powołuje się na oficjalne dokumenty z dochodzeń w amerykańskim stanie Illinois w latach 2002–2008. Dr Cameron poprosił o te dane na podstawie ustawy o dostępie do informacji i otrzymał je. Okazuje się, że aż 59 proc. przypadków molestowania dzieci w rodzinach zastępczych i 18 proc. przypadków molestowania w rodzinach adopcyjnych w Illinois to było molestowanie homoseksualne. Proporcje szokują tym bardziej, że homoseksualiści stanowią tylko od 1 do 3 proc. populacji.

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama