Nowy numer 38/2023 Archiwum

Sprzedaż domu - na co zwrócić uwagę?

Zastanawiając się nad tym, w jaki sposób powinnaś/powinieneś sprzedać dom przemyśl przede wszystkim na czym Ci zależy. Chcesz pozbyć się szybko problemu? Może wolisz sprzedać osobie prywatnej? Masz czas na spotykanie się z ludźmi oglądającymi nieruchomość? Mieszkasz na miejscu czy w innym mieście?

Można z całą pewnością powiedzieć, że są to kluczowe kwestie jeżeli chodzi o sprzedaż domu. Jeżeli jesteś osobą zapracowaną, mieszkającą daleko czy po prostu nie chcesz się zajmować tą sprawą to zdecydowanie rekomendujemy Ci skup domów. Zastanawiasz się pewnie na czym to polega? Otóż jest to opcja korzystna, jeżeli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki. Wygląda to tak, że po spisaniu umowy od razu dajemy Ci do ręki pieniądze, dzięki czemu od razu masz szanse zainwestować je w coś innego. Wielu naszych klientów po skupie domów od razu kupuje nowe nieruchomości na przykład mieszkania w blokach, czy inne domy za miastem. Przychodzą do nas ludzie, którzy znaleźli się w kryzysowej sytuacji i tak naprawdę „na szybko” potrzebują pieniędzy, aby zapłacić ratę kredytu czy spłacić pożyczkę. Jeżeli mają gdzie mieszkać, a ich problemem jest na przykład dom po rodzicach to bardzo się cieszą z przedstawionej przez nas opcji, czyli skupu domów.

Decydując się na taką formę obrotu nieruchomościami musisz przygotować wszystkie niezbędne dokumenty oraz wiedzieć, jaki jest status prawny domu. Jeżeli masz problem z ustaleniem tego lub nie wiesz jakie formalności powinieneś/powinnaś przygotować, skontaktuj się z nami już dziś poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie  internetowej. Opisz w nim swój problem, a jeżeli jesteś zdecydowany/zdecydowana na skup domów to w formularzu podaj najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości takie jak lokalizacja, powierzchnia, ilość pięter, ilość drzwi i okien, zabudowa, wielkość działki itp. Następnie wyślij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. Doradca zadzwoni do Ciebie w ciągu 24 godzin i umówi się z Tobą na spotkanie w Twojej nieruchomości. Obejrzy on dokładnie dom i oceni sytuację. Jeżeli wszystko będzie się zgadzało to wspólnie podpiszecie umowę i zabierzecie się do pracy. Nasz agent podczas skupu domów w ciągu 48 godzin tworzy dla Klienta wycenę nieruchomości. Jest ona konsultowana albo tworzona od postaw przez rzeczoznawcę majątkowego, który jest doświadczony w tym temacie. Gwarantujemy, że stworzymy kosztorys w taki sposób, abyś był/była w pełni zadowolony/zadowolona z kwoty, którą tam zobaczysz. Nasza prowizja jest naprawdę niska, dzięki czemu nie musisz się martwić, że kwota, którą musisz zapłacić w 1/3 to cena nieruchomości. Jesteśmy uczciwą firmą będącą na rynku od wielu lat!

Skup nieruchomości opinie - https://transakcja24h.pl/skup-nieruchomosci-opinie/

Skup domów - jak to wygląda?

Pewnie zastanawiasz się co się dzieje ze sprzedaną przez Ciebie nieruchomością. Przede wszystkim nasza firma po skupie domów ocenia, czy potrzebuje on remontu czy tylko aranżacji wnętrz. Nasi specjaliści według specjalnych parametrów określają stan domu na postawie wytycznych. Jeżeli potrzebuje on odświeżenia to nasze firmy budowlane zajmują się tym w sposób profesjonalny. Architekci robią projekt, a budowlańcy go realizują. Chcemy, aby przyszli właściciele lub lokatorzy mieszkania byli z niego w pełni zadowoleni, dlatego tworzymy mieszkania o różnych stylach według zapotrzebowani rynku nieruchomości. Później takie konkretne style dopasowujemy do Klientów, dzięki czemu trafność pokazywanych przez nas mieszkań jest naprawdę ogromna. Znając preferencje ludzi, którzy do nas przychodzą możemy stwierdzić jak ma wyglądać ich wymarzone lokum i w taki też sposób szukamy najlepszego rozwiązania. Gdy doprowadzimy mieszkanie do pięknego wyglądu to kolejnym krokiem jest zebranie zarządu, który stwierdzi czy nieruchomość pójdzie na sprzedaż czy na wynajem. Po takiej decyzji, która najczęściej zapada w ciągu 7 dni wystawiamy na naszą stronę internetową ogłoszenie. Zdarza się, że w ciągu 24 godzin mamy kilkanaście osób zainteresowanych, którzy rezerwują sobie mieszkanie przez Internet. Później umawiają się z agentem nieruchomości na oglądanie nieruchomości i w ciągu 48 godzin muszą podjąć decyzję, czy są nim zainteresowani czy nie. Dzięki takiej rezerwacji Klienci mają pewność, że ktoś nie sprzątnie im mieszkania sprzed nosa. Jeżeli szukasz mieszkania lub domu na sprzedaż czy wynajem to zachęcamy do codziennego przeglądania naszej strony internetowej, gdyż znajdziesz w niej różnorodne nieruchomości o wyjątkowych stylach wykończenia. Nie zdarzają się u nas nieruchomości o niskim standardzie, ponieważ nasza firma prowadząca skup domów zwraca szczególną uwagę na estetykę mieszkań i domów. Możesz być pewien/pewna, że zadbaliśmy o to, aby każdy lokal był utrzymany w dobrym stanie. Tylko dzięki temu mamy wielu klientów i jesteśmy polecani wielu nowym osobom. Zdecydowanie jesteś w stanie to zweryfikować na naszej stronie internetowej, gdzie klienci zamieszczają swoje opinie odnośnie współpracy z biurem nieruchomości. Nie zwlekaj, lepsza oferta naprawdę może już Ci się nie przytrafić!

Więcej o naszym skupie nieruchomości

Artykuł sponsorowany (om)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast