Nowy numer 47/2021 Archiwum

Jak planować zakupy podczas Black Friday?

Czarny piątek to dzień okazji, z których warto skorzystać. Na to ważne wydarzenie przygotowuje się wiele sklepów, dzięki czemu można kupić różnorodne produkty w atrakcyjnych cenach. Jak planować zakupy podczas Black Friday, aby skorzystać z promocji w najlepszy sposób? Przeczytaj artykuł i sprawdź, na co zwrócić uwagę i z jakich rozwiązań warto skorzystać.

Black Friday - zaplanuj zakupy

Najbliższy Czarny Piątek wypada 26.11.2021. Warto jednak pamiętać, że często można skorzystać z atrakcyjnych ofert kilka dni wcześniej. Jak planować zakupy podczas Black Friday? Oto kilka porad, które okażą się przydatne:

  • Sprawdź nowości - to właśnie tego rodzaju produkty opłaca się kupować najbardziej. Nowinki zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, a poza czasem promocji ich ceny nie są już tak atrakcyjne. Szczególną uwagę warto poświęcić dodatkom i biżuterii oraz gadżetom elektronicznym. Black Friday 2021 to doskonała okazja do zdobycia takich przedmiotów w naprawdę atrakcyjnych cenach.

  • Zwróć uwagę na to, co zawsze się przyda i zrób listę - mimo licznych promocji, nie warto wydawać pieniędzy na coś, co okaże się bezużyteczne. Najczęściej kupowane produkty w czarny piątek to perfumy, odzież zimowa, sprzęt elektroniczny oraz kosmetyki. Poza czasem rabatów i promocji produkty te są drogie. Na takie oferty najlepiej poczynić przygotowania przed czarnym piątkiem.

  • Zaufani producenci - to właśnie na ich ofertę należy zwracać uwagę. Znany i ceniony producent dba o wysoką jakość, dzięki czemu zakupiony produkt posłuży na wiele lat. 

Jak planować zakupy podczas Black Friday?

Warto przeczytać: Black Friday 2021: Elektronika, na którą warto polować

Black Friday - stacjonarnie czy online?

Zarówno zakupy internetowe jak i stacjonarne są pełne wad oraz zalet. Jeśli chodzi o zakupy stacjonarne, główną zaletą jest możliwość zapoznania się z produktem bezpośrednio, co ma znaczenie na przykład w przypadku odzieży czy obuwia. Jeśli jednak nie lubisz oczekiwać w kolejce i wolisz unikać tłumów, zakupy stacjonarne nie będą dobrym rozwiązaniem. Warto również pamiętać, że zatłoczone sklepy to dobra okazja dla złodziei.

Zakupy online to gwarancja wygody. Nie ma tutaj mowy o staniu w kolejce, nie trzeba wychodzić z domu, aby kupić to co najpotrzebniejsze. Ważną zaletą zakupów internetowych jest możliwość skorzystania z oferty w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Przed dokonaniem transakcji warto upewnić się, jak wygląda polityka zwrotów, aby w razie niezadowolenia wiedzieć jak postąpić. Wadą zakupów online jest pewne ryzyko. Warto wiedzieć, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci.

Dokonując zakupów online, należy korzystać z zaufanych stron internetowych. Jeśli po kliknięciu pojawia się ostrzeżenie o niebezpieczeństwie, warto zrezygnować z dalszego korzystania z oferty. Dobrym rozwiązaniem jest także robienie zakupów na stronach znanych i zaufanych marek. Zakupów warto dokonywać z wykorzystaniem bezpiecznej sieci. Dokonywanie transakcji poprzez sieć dostępną publicznie to zdecydowanie zły pomysł. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, należy zainstalować program antywirusowy na urządzeniu.

Sprawdź opinie i znajdź najlepsze okazje na Black Friday z Ceneo!

Black Friday to czas okazji, w którym warto zwracać uwagę na opinię innych. Dzięki temu można znaleźć najlepsze promocje, zadbać o bezpieczeństwo swoich finansów w sieci. Najlepsze promocje i oferty oraz zaufane opnie można znaleźć w serwisie Ceneo.pl. Dzięki temu portalowi można również porównać ceny w największych sklepach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz bezpośrednio na Ceneo.pl

Artykuł zewnętrzny

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama