Nowy numer 48/2021 Archiwum

5 rzeczy, które warto wiedzieć o pożyczkach domowych

Pożyczki stacjonarne z powodu konieczności udania się do placówki pożyczkodawcy bywają czasochłonne. Alternatywą są pożyczki online, ale i one mają słabe strony — jest to przede wszystkim konieczność posiadania konta bankowego z dostępem online oraz brak osobistego kontaktu z przedstawicielem firmy. Co jednak, jeśli zalety obu tych rozwiązań połączymy w ramach jednego produktu? W ten sposób otrzymamy pożyczkę domową od Bocian Pożyczki. Czym wyróżnia się ta oferta?

Jak działają pożyczki domowe?

Pożyczki pozabankowe udzielane w domu klienta to usługa, która pozwala na szybkie podreperowanie domowego budżetu bez załatwiania skomplikowanych formalności i długiego oczekiwania — gotówkę możemy dostać już nawet w 24 godziny! Ich działanie jest bardzo proste. Jako klient musimy jedynie złożyć wniosek o pożyczkę (telefonicznie lub przez stronę internetową) i poczekać na odpowiedź ze strony pożyczkodawcy. Zadzwoni do nas doradca klienta działający w naszym regionie i ustali termin wizyty, w czasie której podpiszemy umowę i otrzymamy gotówkę. To prosty sposób na sfinansowanie naglących wydatków.

Nie można w tym miejscu pominąć również kwestii spłaty zobowiązania. Cała należność podzielona jest na tygodniowe raty, które spłacamy, przekazując gotówkę bezpośrednio odwiedzającemu nas doradcy. Co ważne, już w momencie wyboru konkretnego wariantu pożyczki, warto zastanowić się nad tym, czy stan naszych finansów sprosta takiemu obciążeniu. Warto wykonać symulację pożyczki z pomocą konsultanta lub doradcy i dobrać opcję z najwygodniejszą wysokością raty.

Czy każda firma pożyczkowa oferuje taką usługę?

Nie, w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami, na przykład pożyczkami online, jest to stosunkowo rzadkie rozwiązanie na rynku. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że do sprawnego funkcjonowania tego rodzaju usług niezbędne jest odpowiednie zaplecze, przygotowanie oraz kadra świetnie przygotowanych doradców. Nie każda firma pożyczkowa jest w stanie sprostać tym warunkom. Jeśli więc zależy nam na skorzystaniu właśnie z takiej usługi, należy upewnić się, że znajduje się ona w ofercie wybranej przez nas firmy. Wśród najbardziej rozpoznawalnych pożyczkodawców działających w ten sposób jest firma Bocian Pożyczki.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę domową?

W przypadku pożyczek od Bociana jest to bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę bocianpozyczki.pl i wypełnić dostępny tam formularz. Alternatywnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają dostępu do sieci, jest skorzystanie z infolinii — dzwoniąc pod numer 600 100 100, chęć pożyczenia pieniędzy możemy zgłosić konsultantowi.

Czego potrzebujesz do zawarcia umowy?

Przed podpisaniem umowy musimy potwierdzić swoją tożsamość, adres zamieszkania oraz posiadanie dochodu. W tym celu podczas wizyty doradcy zostaniemy poproszeni o okazanie:

  • ważnego dowodu osobistego,

  • zaświadczenia o dochodach (lub o przyznaniu renty czy emerytury),

  • imiennego dokumentu wystawionego na dany adres.

Potrzebne dokumenty warto przygotować z wyprzedzeniem, dzięki czemu załatwienie formalności przebiegnie sprawniej.

Czy pożyczanie w domu jest bezpieczne?

Zdecydowanie tak! Pod warunkiem, że postawimy na współpracę z wiarygodną firmą, realnie ocenimy stan naszych finansów i dokładnie przeczytamy umowę przed jej podpisaniem. Ponadto zawsze powinniśmy upewnić się, że osoba, która odwiedza nas w domu, rzeczywiście jest przedstawicielem pożyczkodawcy, z którym chcemy zawrzeć umowę, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktować się z infolinią.

Mając najistotniejsze informacje dotyczące domowych pożyczek, możemy bez trudu ocenić korzyści, jakie taka oferta nam przyniesie To prosty sposób na uporanie się z niespodziewanymi komplikacjami życiowymi bez ryzykowania utraty stabilności finansowe!

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama