Nowy numer 37/2021 Archiwum

Płatności bezgotówkowe z Pep.pl

Coraz większa ilość punktów handlowych i usługowych słyszy od klientów pytanie: czy mogę zapłacić kartą? Ostatnimi czasy, gotówka stała się zdecydowanie mniej popularna od szybkiego i wygodnego płacenia kartą. Co ciekawe, koszt obrotu gotówkowego jest znacznie wyższy niż tego bezgotówkowego. Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie Płatności S.A. przeżywa więc swojego rodzaju "boom" - w końcu projekt Polska Bezgotówkowa już od dawna jest wybierany przez coraz większą liczbę przedsiębiorców. Dlaczego?

Płatności bezgotówkowe z Pep.pl - dlaczego warto?

Polskie ePłatności przynoszą korzyści zarówno dla klienta, jak i dla przedsiębiorcy. Szacuje się, że ponad 1/3 właścicieli kart płaci jedynie przy ich pomocy. Dzięki wprowadzeniu płatności bezgotówkowych masz szansę zyskać o wiele większą liczbę klientów płacących za zakupy przy pomocy karty czy BLIKA a przy tym wykreować wizerunek nowoczesnego przedsiębiorcy, nadążającego za potrzebami klientów.

Zdecydowaną zaletą wprowadzenia płatności bezgotówkowych jest także fakt, że nie musisz już dłużej trzymać dużych ilości gotówki w kasie. To zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie. Nie musisz także organizować specjalnych konwojów, dzięki czemu możesz znacznie zaoszczędzić. Skorzystanie z płatności bezgotówkowych powoduje, że pieniądze, które klienci płacą za towar, trafiają bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Do niewątpliwych plusów płatności bezgotówkowych zalicza się także ich szybkość- wystarczy, że klient wpisze kod BLIK czy przyłoży kartę do terminala- i transakcja jest zrealizowana. Nie musisz się więc martwić o posiadanie w kasie odpowiedniej ilości gotówki, aby wydać resztę czy o jej właściwe obliczenie.

Pep.pl - sprawna obsługa płatności bezgotówkowych

Od kiedy w naszym kraju bardzo szybko i dynamicznie rozwinął się program Polska Bezgotówkowa, wiele firm zaczęło oferować przedsiębiorcom usługi, mające usprawnić ich transakcje pomiędzy handlowcem a klientem. Wsparcie techniczne systemu płatności, zainstalowanie właściwego oprogramowania, połączenie terminala z siecią, czy wreszcie dobór takiego terminala, który będzie w pełni odpowiadał potrzebom danego przedsiębiorcy to podstawa. Jedną z firm, wspierających polskie ePłatności jest właśnie Pep.pl, która oferuje kompleksowe wsparcie oraz doradztwo w każdej kwestii powiązanej z ePłatnościami. Od wyboru najlepszego i najsprawniej działającego terminala w korzystnej ofercie aż po jego obsługę. Co istotne, Pep.pl oferuje wiele rodzajów terminali, w związku z czym możesz wybrać taki, który będzie Ci najbardziej odpowiadał zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Jeśli nie wiesz, na który model się zdecydować, zawsze możesz skontaktować się z wykwalifikowanym doradcą.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama