Nowy numer 48/2020 Archiwum

Księga gości weselnych

Dzień ślubu to najważniejsza chwila w życiu, którą warto uwiecznić i zebrać pamiątki. Oprócz kamerzysty i fotografa wspaniałą sprawą jest księga gości weselnych. Jest to atrakcja jak i miłe zaskoczenie dla gości weselnych. Podczas wesela księga gości zapełni się życzeniami, sentencjami, małżeńskimi poradami, a to wszystko z głębi serca.

Rodzaje księgi gości weselnych:

Księga gości z czarnymi kartami – zawiera grube czarne kartki na których można umieścić zdjęcia z polaroida lub fotobudki. Kartki złączone są ringami więc cały album jest solidny i trwały. Czarne karty są znakomitym tłem dla zdjęć gości weselnych. Prezentują one wyśmienite nastroje weselników. Warto położyć odpowiedni pisak którym goście będą mogli podpisywać zdjęcia i wypełniać album ciekawymi opisami.

Księga gości weselnych z ankietami – chcąc posiadać pamiątkę, która nawet po latach wywoła śmiech i będzie wspomnieniem tamtego dnia to przygotuj księgę gości z ankietami. Tu liczy się kreatywność. m I zabawniejsze odpowiedzi tym lepiej. Ta księga jest ułatwieniem dla weselników na dokonanie pamiątkowego wpisu. Ciekawe pytanie z pewnością pobudzą pomysłowość weselników.

Księga gości weselnych do fotobudki – coraz częściej na weselach pojawia się foto budka w której goście fotografują się z różnymi rekwizytami. Gości ogranicza tylko ich wyobraźnia. Takie zdjęcia są inne niż te wykonane przez krążącego po sali fotografa. Fotografie drukowane są od razu więc można wklejać na bieżącą. W ten sposób tworzy się unikatowy i wyjątkowy zbiór wspomnień. Album w drewnianej okładce nada się na ślub rustykalny i wiejski. Grawer pozwala na stworzenie oryginalnego i nietuzinkowego albumu.

Spersonalizowana księga gości weselnych – jest to bardzo chętnie wybierana na weselne uroczystości. Na drewnianej okładce można zamieścić własnego projektu grawer z czytelnym tylko dla Młodej Pary symbolem. Wzór na grawerze może być powiązany z pasjami Pary Młodej. Księga gości z autorskimi grawerami jest ciekawym projektem i urozmaiceniem weselnej zabawy.

Księga gości weselnych do wklejania zdjęć – fotografie z wesela ogląda się bardzo często. Przywołują wspomnienia tego wyjątkowego dnia. Album z którym zdjęcia będą wklejane w czasie weseliska z pewnością będzie miłą pamiątką, która zawsze będzie wywoływała uśmiech.

Ankiety ślubne w których znajdą się zabawne, a czasem bardzo poważne odpowiedzi. Jest to sposób na zgromadzenie odpowiedzi do wszystkich weselników. Po upływie lat ankiety ślubne będą wspaniałe wspominały ten najważniejszy dziań. Choć traktowane z przymrużeniem oka swoją rolę spełniają. Takie ankiety rozbudzają kreatywność, za czym idą ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne wpisy.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama