GN 42/2020 Archiwum

Flower box – stylowy i piękny prezent dla kogoś, kogo cenisz!

Zapewne istnieje milion sposobów, aby pokazać komuś, że go cenimy. Wśród nich są jednak takie, które odznaczają się wyjątkową klasą, a przy tym uniwersalnym kodem kulturowym, który mówi głośno i wyraźnie: zasługujesz na wszystko, co najpiękniejsze! Do takich podarunków należą flower boxy z różami wiecznymi. Dlaczego taki prezent sprawia radość i pozwala pokazać nam to, że ktoś jest dla nas ważny?

Czym są flower boxy?

Flower boxy to wypełnione różami wspaniałe kompozycje kwiatowe zamknięte w eleganckich pudełkach, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. W stylowych i różnokolorowych boxach, o kształcie okrągłym lub w kształcie serca, znajdują się róże wieczne lub żywe. Do wyboru jest wiele kompozycji, które pozwalają w niezwykle piękny, a przy tym tradycyjny sposób pokazać wdzięczność, szacunek czy miłość. Kwiaty należą do bowiem jednych z najbardziej uniwersalnych podarunków, które sprawdzą się praktycznie na każdą okazję.

Róże zajmują tutaj szczególne miejsce, mają bowiem wiele znaczeń i symbolizują nie tylko miłość i namiętność, ale także zwycięstwo i obfitość. Dokładna symbolika róż jest powiązana z ich kolorem. Dla przykładu biała róża oznacza czystość i elegancję, róża herbaciana pozwala wyrazić sympatię i radość, a róża czerwona najczęściej jest wyrazem pasji i gorącej miłości.

Rodzaje flower boxów

Flower boxami można obdarowywać z różnych okazji. Wpływa na to nie tylko uniwersalność flower boxów jako takich, ale także ich zróżnicowanie pod względem wielkości, kształtu i koloru boxa czy kompozycji aranżacji kwiatowej. Obok większych flower boxów, do wyboru mamy także mini flower boxy w kształcie serca z trzema pięknymi różami, mini boxy z jedną różą czy eleganckie szkatułki z jedną różą. Na uwagę zasługują także niezwykle ciekawe kolory róż we flower boxach, które obok tradycyjnej czerwieni, bieli czy różu, dostępne są również w takich unikalnych barwach błękitu, lawendy oraz czerni.

Flower box – pokaż, że Ci zależy!

Kiedy chcemy okazać komuś swoją atencję, troskę, podziw lub wyrazić wdzięczność, znalezienie odpowiedniego podarunku może być problemem. Kwiaty są jednak na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdej sytuacji. Jeśli jeszcze dodatkowo będą zapakowane w elegancki flower box, to na pewno wzbudzą zachwyt i radość. Wystarczy tylko dopasowanie odpowiedniego koloru kwiatów do okazji czy rodzaju uroczystości.

Co najważniejsze we flower boxach dostępnych w ofercie Rose Du Chateatu mogą znaleźć się nie tylko róże wieczne czy żywe róże, ale także piwonie, kwiaty symbolizujące honor, sukces, szacunek i bogactwo, a także wierność i miłość – dlatego często znajdują się w bukietach ślubnych. Kompozycje bukietowe, które łączą piwonie i róże, są piękne i eleganckie. Świetnie sprawdzają się jako podarunek z okazji różnych uroczystości.

Pielęgnacja wiecznych róż

Jedna z największych zalet, jaką charakteryzuje się flower box, to jego trwałość. Wszystko za sprawą wiecznych róż, które zachowują swój świeży wygląd nawet przez okres dwóch lat. Co najważniejsze, flower boxy z wiecznymi różami są całkowicie bezobsługowe! Róż nie trzeba, a nawet nie wolno podlewać. Bukiet zachowuje swój pierwotny urok przez bardzo długi czas, jedyne co, to należy chronić go przed nadmiernym wpływem światła słonecznego.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama