Nowy numer 39/2020 Archiwum

Kto powinien wybrać materace z kokosem Hilding Anders do swojego łóżka?

Materace z kokosem to sprawdzone i innowacyjne produkty, przeznaczone dla wymagających użytkowników, którzy wolą twardszą powierzchnię do snu. Takie materace są coraz popularniejsze, ponieważ zapewniają wysoki poziom higieny snu oraz optymalną wentylację, co jest szczególnie ważne dla alergików.

Charakterystyka materacy z kokosem

Na wstępie warto zaznaczyć, że kokos jest materiałem naturalnym, antyalergicznym i zmniejszającym możliwości rozwoju bakterii oraz roztoczy wewnątrz materaca. Kokos wykorzystywany jest więc do produkcji różnorodnych przedmiotów, w tym także materacy. Od pewno czasu coraz więcej osób decyduje się na zmianę tradycyjnych materacy (na przykład kieszeniowych lub sprężynowych) i wybór nowoczesnych i innowacyjnych materiałów, a więc pianki termoelastycznej i maty kokosowej, jako wkład do materaca. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre, ponieważ materace z kokosem są bezpieczne dla zdrowia i mają właściwości antybakteryjne. 

Materac z kokosem - kto powinien go wybrać?

Tak naprawdę materac kokosowy to dobry wybór dla większości użytkowników. Warto jednak zaznaczyć, że ten rodzaj produktu do snu jest dosyć twardy, dlatego też osoby, które uwielbiają miękkie materace, raczej powinny zdecydować się na inny produkt, lub też dokupić specjalną matę lub top i sprawić, że powierzchnia będzie miększa. Warto zwrócić uwagę na ofertę czołowych producentów i liderów w branży materacy, na przykład na markę Hilding Anders, która produkuje dla dużych sieci takich jak IKEA i Agata Meble, a także dla mniejszych dystrybutorów, takich jak Sleepmed. W sklepie marki Hilding Anders można więc znaleźć materace Sembella, Curem, Janpol i Sleepmed. Materace z kokosem są polecane dla wszystkich grup wiekowych, w tym także dla dzieci. Świetnym przykładem jest materac HILDING Kołysanka, czyli produkt dla dzieci. Jest to materac piankowy i antyalergiczny, z matą kokosową. Właśnie dzieci powinny spać na twardszych i bardziej wytrzymałych materacach, które nie są podatne na uszkodzenia i odkształcenia. Materace kokosowe są także polecane nastolatkom i osobom dorosłym, a nawet seniorom. Tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, masy ciała, a także ogólnych preferencji w zakresie powierzchni odpowiedniej do snu. 

Zalety materacy kokosowych 

Materace kokosowe mają bardzo dużo zalet, do których można zakwalifikować:

  • wysoki poziom twardości materaca, przy jednoczesnym utrzymaniu elastyczności i stabilności, co jest ważne dla osób, które narzekają na zbyt miękkie materace i brak podparcia kręgosłupa,
  • wysoka higiena, nie powodują reakcji uczuleniowych, nie gromadzą się bakterie, roztocza i inne alergeny,
  • wysoki poziom cyrkulacji powietrza,
  • nie gromadzi się w nich wilgoć,
  • trwałe, odporne na uszkodzenia, mogą służyć przez wiele lat.

Materace kokosowe to naprawdę innowacyjne, naturalne produkty, które zapewniają wysoki poziom komfortu snu, wygody oraz higieny.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla dużych sieci takich jak IKEA, Agata, BRW jak również innowacyjnych dystrybutorów takich jak Sleepmed.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama