Słuchajmy papieża – specjalne wydanie „Gościa” do pobrania za darmo

W tym specjalnym wydaniu „Gościa Niedzielnego” przygotowanym z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II przypominamy niektóre aktualne również w dzisiejszych czasach i okolicznościach wątki jego nauczania.

Szukamy odpowiedzi na pytanie, co powiedziałby Jan Paweł Wielki nam, Polakom, żyjącym w 2020 roku – podzielonym z powodu poglądów politycznych, spierającym się o datę wyborów czy reformę sądów, a nawet o sposób przyjmowania Komunii świętej i obawiającym się o zdrowie zagrożone przez koronawirusa. Jaki sposób obrony przed atakami na rodzinę by zaproponował? Święty papież świętych (co, mamy nadzieję, wykaże rozpoczęty właśnie proces beatyfikacyjny) rodziców z pewnością doradzi najlepiej. Bo – jak pisze w jednym z artykułów Marcin Jakimowicz – odważne intuicje Jana Pawła II są wciąż żywe, a w jego dokumentach, homiliach, katechezach wciąż odnajdujemy najtrafniejsze odpowiedzi na nasze pytania.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych” oraz logotypu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Redakcja