Nowy numer 23/2020 Archiwum

U biskupa seniora Pawła Cieślika potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2

Biskup jest hospitalizowany w szpitalu w Szczecinie. Ordynariusz diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej prosi o modlitwę w jego intencji.

Badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 wykonane u bp. Pawła Cieślika dało wynik pozytywny. Biskup jest hospitalizowany w szpitalu w Szczecinie. Prosimy o uszanowanie jego prywatności.

Bp Edward Dajczak, ordynariusz koszalińsko-kołobrzeski, apeluje o modlitwę w intencji chorego.

Bp Paweł Cieślik w tym roku kończy 80 lat. Biskupem pomocniczym diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej był od roku 1995 do roku 2015, kiedy to, zgodnie z obowiązującymi zasadami posługi biskupiej, przeszedł na emeryturę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Kocór
    23.04.2020 09:51
    Od kogo się zaraził jeżeli był biskupem seniorem i nie miał styczności z osobami świeckimi? Czy nie jest to bardzo podejrzane?

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama