Nowy numer 22/2020 Archiwum

Retransmisja Mszy świętej z kaplicy Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

Święto Miłosierdzia Bożego rozpoczynamy już w sobotni wieczór. Zapraszamy na uroczystą Mszę świętą z homilią o miłosierdziu w kwarantannie. 18 kwietnia o godzinie 19.

Będziemy transmitować dla Was Eucharystię z kaplicy, w której znajduje się wyjątkowy obraz Jezusa Miłosiernego.

Czytaj więcej:

Warto dobrze przygotować się do tej wyjątkowej niedzieli. Dlatego na wspólną modlitwę zapraszamy już w sobotę wieczorem. Mszę świętą o godzinie 19 odprawi ks. kpt. Maksymilian Jezierski, który wygłosi także homilię o miłosierdziu w dobie koronawirusa i społecznej kwarantanny. 

Transmisja będzie prowadzona na naszym kanale na Facebooku oraz na stronie internetowej Gościa Wrocławskiego. Rozpocznie się kilka minut przed 19.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama