Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zmarła prawdopodobnie pierwsza ofiara koronawirusa spośród personelu medycznego

To fizjoterapeuta Robert Skóra, pracownik Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego.

O śmierci poinformowała rzecznik lecznicy Karolina Gajewska: - Z przykrością informujemy, że w szpitalu przy ul. Tochtermana w Radomiu zmarł Robert Skóra, fizjoterapeuta, pracownik naszego szpitala. Zarząd i personel Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego składa rodzinie i bliskim najszczersze kondolencje. Jednocześnie informujemy, że szpital chce przekazać wsparcie finansowe rodzinie zmarłego. Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi zmarłego.

46-letni fizjoterapeuta to prawdopodobnie pierwsza ofiara COVID-19 wśród pracowników medycznych w Polsce.

Robert Skóra z objawami koronawirusa trafił do jednoimiennego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Pojawiły się problemy z oddychaniem, wskutek czego trafił na oddział intensywnej terapii i został podłączony pod respirator. Mężczyzna zmarł dzisiaj w nocy. Osierocił żonę i dwójkę dzieci.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama