Nowy numer 13/2020 Archiwum

Powstał hymn na 100. urodziny Jana Pawła II

Jest on dziełem znanego duetu twórców największych hitów polskiej estrady, czyli Romualda Lipki (muzyka) i Marka Dutkiewicza (tekst).

Nie zastąpi Ciebie nikt - Moś, Osińska, Rubiś, Cugowski, Piekarczyk, Ziółko
InstytutDialoguJP2

Pod tytułem "Nie zastąpi Ciebie nikt" powstał muzyczny hołd artystów dla Jana Pawła II. Pieśń ma być hymnem z okazji 100. rocznicy jego urodzin.

Utwór wykonują uznane i utalentowane gwiazdy: Kasia Moś, Dorota Osińska, Natalia Rubiś oraz Wojciech Cugowski, Marek Piekarczyk i Mateusz Ziółko. Na skrzypcach gra Krzysztof Maciejowski.

"Udostępniajcie i śpiewajcie z nami!" - zachęca Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, który jest producentem pieśni.

Premiera hymnu odbyła się na platformie YouTube.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

 • Fatima
  08.01.2020 23:58
  COŚ PIĘKNEGO <3 MOŻNA CAŁY CZAS SŁUCHAĆ NAPRAWDĘ <3
  doceń 2
 • Mol
  09.01.2020 07:27
  Jako osoba oddana JPII i szanująca jego pamięć jestem bardzo zasmucona, że taka piosnka powstała. Lewica nawet nie musi jej parodiować, żeby ośmieszyć katolików. Granicy kiczu - w melodii, aranżacji, tekście i becząco-jękliwym wykonaniu - nie da się przesunąć niżej. Czy wy ludzie pracujecie dla nas, czy dla nich?
  doceń 3
 • Mrvn
  14.01.2020 23:08
  Czy ktoś z zamawiających słuchał tego utworu przed wypuszczeniem go na antenę? Czy chociaż przeczytał tekst? To jest jakaś koszmarna idolatria, "naszpapieżyzm" w wersji chorobliwej. Króluj nam królu serc. No proszę... I dziwić się, że nasi bracia odłączeni mówią, że jest problem z naszym kultem świętych... No jest, co widać na załączonym nagraniu. I to wypuściła instytucja katolicka? "Nie zastąpi ciebie nikt"? Serio? Dwóch już go zastąpiło. Ten tekst nawet o Jezusie byłby żenujący. Tłumy na lotniskach wypatrujące jak całujesz ich ziemię? Serio... Niech ktoś mną potrząśnie...
  doceń 1
 • Mol
  15.03.2020 18:03
  Brzmi bardziej jak kolęda
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama