Nowy numer 23/2020 Archiwum

Powstał hymn na 100. urodziny Jana Pawła II

Jest on dziełem znanego duetu twórców największych hitów polskiej estrady, czyli Romualda Lipki (muzyka) i Marka Dutkiewicza (tekst).

Nie zastąpi Ciebie nikt - Moś, Osińska, Rubiś, Cugowski, Piekarczyk, Ziółko
InstytutDialoguJP2

Pod tytułem "Nie zastąpi Ciebie nikt" powstał muzyczny hołd artystów dla Jana Pawła II. Pieśń ma być hymnem z okazji 100. rocznicy jego urodzin.

Utwór wykonują uznane i utalentowane gwiazdy: Kasia Moś, Dorota Osińska, Natalia Rubiś oraz Wojciech Cugowski, Marek Piekarczyk i Mateusz Ziółko. Na skrzypcach gra Krzysztof Maciejowski.

"Udostępniajcie i śpiewajcie z nami!" - zachęca Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, który jest producentem pieśni.

Premiera hymnu odbyła się na platformie YouTube.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama