Nowy numer 50/2019 Archiwum

Zdrojewski rzuca wyzwanie Schetynie: PO wymaga poważnej reformy

Platforma Obywatelska wymaga poważnej reformy - napisał w poniedziałek w mediach społecznościowych senator PO Bogdan Zdrojewski. Zapowiedział też codzienne publikacje własnych propozycji dotyczących programu tej partii.

Zdrojewski poinformował, że od poniedziałku będzie codziennie publikował w mediach społecznościowych własny "Program Dla Platformy", który - jak wyjaśnił - będzie zawierać jego refleksje, propozycje oraz przemyślenia dotyczące partii.

Jak napisał: "PO wymaga poważnej reformy. Lifting nie wystarczy. By przetrwać na politycznej scenie, odzyskać wiarygodność, lepiej reagować na bieżące zjawiska potrzebne są zmiany: w sposobie podejmowania kluczowych decyzji, podmiotowości, ofercie programowej, organizacji życia partii, jakości komunikowania się ze społeczeństwem, także w samym przywództwie".

Polityk dodał, że publikacje będą zestawem propozycji dotyczących samej Platformy Obywatelskiej - jej funkcjonowania, charakteru i kształtu oraz propozycji, jakie powinny dominować w przekazie dla wyborców.

Zapowiedział, że każdego dnia podejmować będzie jeden temat, a cały program zostanie opublikowany w formie bloga 7 stycznia 2020 r.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

 • seitz
  02.12.2019 19:39
  Obawiam się, że Platformie już nic nie pomoże.
  Chociaż z drugiej strony kilka milionów obywateli jest w stanie oddać swój głos na Partię Grzegorza bezprogramu Schetynę lub Panią Kidawę Prompter Błońską, czyli osoby, które nie potrafią się sprawnie wypowiedzieć i nawet nie pamiętają własnego programu na konwencji wyborczej.
  doceń 0
 • gorolaz
  03.12.2019 07:28
  gorolaz
  Przypomina to próby reformowania PZPR i hasła typu "Partia ta sama, ale nie ta sama". Jednak najskuteczniejszym sposobem reformy byłoby: "Sztandar wyprowadzić!"
  doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama