Nowy numer 43/2020 Archiwum

11. dziecko Joszka i Debory Brodów

Mieszkająca pod Lublinem znana muzyczna rodzina powitała na świecie jedenaste dziecko. Mogą mówić o własnej drużynie piłkarskiej!

Antonina Broda przyszła na świat 5 czerwca. Brodowie wychowują już 10 dzieci, 9 chłopców i jedną dziewczynkę, wspólnie zaś tworzą zespół „Rodzina Brodów”. Niedawno wypuścili nowy teledysk „Wielkie odliczanie”. 

Artyści oraz ich dzieci: Jan (19), Maciej (17), Tomasz (15), Mikołaj (13), Jeremi (11), Iwo (10), Maria (9), Roch (7), Józef (5), Piotr (1,5) oraz Antonina, już wkrótce wypuszczą kolejny teledysk i piosenkę zatytułowaną „Nareszcie”, mającą powitać na świecie nowo narodzoną córeczkę.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza rodzina się powiększyła! Czekaliśmy na to maleństwo i cieszymy się, że Antonina, jest już z nami. Jest to najlepszy prezent na 20 rocznicę ślubu (obchodziliśmy ją 5 czerwca), jaki mogliśmy sobie wymarzyć - mówi Debora Broda. - Wiemy, że nasza codzienność będzie jeszcze bardziej inspirująca niż do tej pory. Po 20 latach, mamy już opracowany dobry system, a dzieci pomagają sobie nawzajem, co jest dla nas ogromną wartością.

Tosia otwiera nową przestrzeń dla całej rodziny Brodów. Czekało na nią dziesięcioro rodzeństwa. 

- To wspaniały moment w naszym życiu: zbudowanie nowych relacji z Antoniną. Jestem szczęśliwy - dodaje Joszko Broda.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama