Nowy numer 50/2018 Archiwum

Rekolekcje po męsku

Klerycy wraz z księżmi przełożonymi Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej organizują kolejną edycję Rekolekcji po męsku.

Rekolekcje te są przeznaczone dla młodzieży męskiej w wieku 16-24 lat. Tradycyjnie, jak co roku, odbędą się one w dniach 27-30 grudnia w Krakowskim Seminarium Duchownym, przy ulicy Podzamcze 8.
Inicjatywa spotkań w gronie męskim ma na celu kształtowanie w konkretny sposób wiary, odpowiedzialności, relacji z Bogiem oraz pracy nad sobą. Rekolekcje te są dobrą okazją do nabrania duchowych sił oraz zastanowienia się nad swoim życiem i powołaniem. Wiele osób, które przyjeżdżają do seminarium, bardzo ceni sobie ciszę i oderwanie od codziennego aktywizmu. Cenne jest także spotkanie nowych osób, swoich rówieśników, z którymi można zbudować wspólnotę, podzielić się swoją wiarą, spostrzeżeniami. Grudniowe spotkanie męskiej młodzieży jest również dobrą okazją do rozmowy z klerykami oraz doświadczenia, jak wygląda życie w seminarium duchownym.

Na rekolekcje można zapisać się do 20 grudnia za pomocą formularza na stronie internetowej krakowskiego seminarium (http://seminarium-krakow.pl/wydarzenia/rekolekcje-po-mesku/#more-258 ) lub wysyłając maila pod adres wsd.rekolekcje@gmail.com.

Koszt – 70 zł. Więcej informacji odnośnie do rekolekcji znajduje się na stronie internetowej krakowskiego seminarium.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy