Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Alpejski
  03.11.2014 15:57
  Kto znał badania Profesora Zina wie, że zawsze twierdził, iż w tym przypadku mamy do czynienia z budowlą bardzo wczesną. Zin stawiał tezę, że mogą to być pozostałości świątyni z czasów Państwa Wielkomorawskiego. Takich budowli mamy więcej, nie tylko w Krakowie, ale na Śląsku. Nawet niedaleko Katowic…

  Sensacja polega na tym, że wreszcie ktoś pozwolił to zbadać, a nie na samym odkryciu, bo to odkrycie miało miejsce już dawno i jest zasługą świętej pamięci Profesora Zina!

  Manipulacje i blokowanie badań naukowych w Polsce bardzo opóźniło poznanie początków Państwa Polskiego, a prawie wcale związków z Wielkimi Morawami! Cały program badań z okazji tysiąclecia Państwa Polskiego dokonał wielu szkód w zarówno substancji jak i wiedzy na ten temat.

  No, ale dobrze, że wreszcie prawda na wierzch wypływa. Choć jak wspomnę ile badań nadal zawieszonych z powodów ludzkich i politycznych to groza po prostu.
  doceń 7
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama