Nowy numer 3/2021 Archiwum

Dzierżawski: Usunę tęczę!

Kandydat środowisk pro life na prezydenta Warszawy zdradza, co zrobi, gdy wygra. Mariusz Dzierżawski zacznie prezydenturę od usunięcia z placu Zbawiciela symbolu środowisk LGBTQ.

- Instalacja przy pl. Zbawiciela to symbol, który ma nam pokazać, "kto tu rządzi". Tak jak czerwona flaga i gwiazda za komunizmu, tak tęcza stoi po to, by nikt nie odważył się sprzeciwić ideologii LGBTQ. Ale to symbol wywracania do góry nogami porządku społecznego, wywrotowa ideologia, która ma zniszczyć rodzinę. Dlatego moją pierwszą decyzją, gdy zostanę prezydentem Warszawy, będzie demontaż "Tęczy" - mówi Mariusz Dzierżawski z komitetu "Warszawa dla rodziny".

Kandydaturę Mariusza Dzierżawskiego na prezydenta Warszawy poparł prof. Bogdan Chazan, odwołany dyrektor Szpitala św. Rodziny.

Mariusz Dzierżawski od lat 90. XX w. angażuje się w inicjatywy społeczne. Działał w Warszawskim Komitecie Walki z Pornografią, a w 2005 r. założył Fundację Pro - Prawo do Życia, która zorganizowała w Polsce ponad 400 wystaw pokazujących skutki aborcji.

Z komitetu "Warszawa dla rodziny" w wyborach samorządowych 16 listopada wystartują m.in. Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego, wiceprezes Unii Polityki Realnej Tomasz Pióro i pisarz Paweł Zuchniewicz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama