Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Sześciu rannych w Orlenie

Do wypadku doszło dziś rano na terenie rafinerii. Poszkodowanych przewieziono na obserwację medyczną do szpitala.

Jak podało biuro prasowe koncernu, rano - podczas prac przy uruchomieniu instalacji Olefin - na terenie Zakładu Produkcyjnego w Płocku doszło do "niewielkiego zapłonu". Obrażenia odniosło sześciu pracowników firmy zewnętrznej, którzy wykonywali prace remontowe.

Wszyscy ranni trafili na obserwację medyczną do Szpitala Wojewódzkiego w Płocku. Ze wstępnych ustaleń służb medycznych, które wraz z jednostką zakładowej straży pożarnej natychmiast przybyły na miejsce zdarzenia wynika, że nie ma zagrożenia życia poszkodowanych.

- Pojawiły się płomienie, ale nie doszło do wybuchu, jak podawały niektóre media - zapewniają pracownicy biura prasowego PKN Orlen.

Przyczyny zdarzenia wyjaśni powołana w tym celu komisja specjalistów z zakresu BHP i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Na razie nie wiadomo, jakie straty poniósł zakład.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama