Nowy numer 4/2019 Archiwum

Polska Razem ma już władze

Dziś w Warszawie ukonstytuowały się władze Polski Razem Jarosława Gowina.

Wiceprezesami ugrupowania zostali: prof. Krystyna Iglicka-Okólska, poseł do PE Marek Migalski, poseł John Godson, dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II Piotr Dardziński i Łukasz Wróbel. Sekretarzem partii został Grzegorz Kądzielawski, a skarbnikiem Wojciech Mojzesowicz. W trakcie dzisiejszego spotkania przyjęto także deklarację założycielską Polski Razem Jarosława Gowina.

- Polska Razem uważa, że za mało jest w naszym kraju wolności gospodarczej, za mało wsparcia dla rodzin; zbyt mała jest też kontrola obywateli nad politykami - powiedział podczas sobotniej konferencji prasowej szef nowo powołanej partii Jarosław Gowin. Podkreślił, że wśród postulatów Polski Razem jest likwidacja finansowania partii z budżetu państwa, wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych oraz możliwość organizowania referendum w przypadku, gdy rządzący chcą podnieść podatki.

Na konferencji prasowej, w której oprócz władz PRJG udział wzięli także pełnomocnicy wojewódzcy, Jarosław Gowin zaapelował do środowisk nielewicowych o włączenie się w budowanie szerokiej koalicji. - To czytelna alternatywa dla trzech lewic w Polsce – ideologicznej Leszka Millera, populistycznej Jarosława Kaczyńskiego oraz biurokratycznej Donalda Tuska. - mówił na konferencji Jarosław Gowin.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • jan
  15.12.2013 12:53
  Ble, ble i mydlenie oczu. Program p. Gowina nie różni się od PO. PO prostu chcemy władzy!!!!!
  doceń 2
 • waldemar
  15.12.2013 13:18
  Mozliwe ale ja np. nie sadze żeby był zamach ale głosuje na PIS bo Gowinowi nie ufam.
  doceń 2
 • M@ksymilian
  15.12.2013 19:44
  Śmiech na sali !!! Jak poważny polityk może się pomylić przy głosowaniu !!!
  doceń 2
 • Makss
  15.12.2013 19:49
  Śmiech na sali !!! Poważny polityk myli się przy głosowaniu !!!
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy