Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • amigo
  03.11.2013 19:13
  Postać bardzo kontrowersyjna.Ugodowy aż do bólu nawet ze zbrodniarzami PRL-u.
  doceń 0
 • Warszawiak
  04.11.2013 06:54
  Zastanawiam się, czy Forumowicze - @Tomasz czy @amigo, są ludźmi wierzącymi, i czy są dorośli, skoro potrafią pisać brednie o człowieku, dzięki któremu mają możliwość swobody wypowiedzi.
  Dziwię się GN, że umieszcza takie głupie wpisy ludzi, mających braki w wiedzy n.t. czasów, gdy państwo polskie było budowane od podstaw, gdy bankructwo PRL było widoczne na każdym kroku.
  To dzięki T. Mazowieckiemu m.in. zapoczątkowany został proces przemian utrojowych, bez rozlewu krwi, w sposób cywilizowany. Nie było innej drogi jak tylko ta, którą były premier i inni opozycjoniści wyznaczyli.
  Ręce opadają, gdy czyta się takie wpisy zaprogramowanych umysłów, lekceważących człowieka, na którego pogrzeb przyjechał przedstawiciel Unii, ludzie różnych ugrupowań politycznych, aby mu złożyć hołd, gdy czytamy depesze z całego świata, w tym z Watykanu USA, Niemiec czy od Dalajlamy XIV.
  doceń 8
 • Winicjusz65
  04.11.2013 10:53
  @Tomasz,

  Z tego co ja pamietam, to w wystapieniu Premiera Mazowieckiego w 1989 r. był mowa o "grubej linii", która miała posłużyć jako cezura czasowa odpowiedzialności jego rządu. To wcale nie znaczyło, że mogą sie czuć bezksarnie ci, którzy popełnili przestępstwa i zostałi sądownie ukarani.

  Nie musisz płakać po Mazowieckim. Jest wielu takich, zarówno w kraju jak i na świecie, którzy b.Premiera i to co zrobił odbierają bardzo pozytywnie i z szacunkiem.

  @amigo,
  Czy Chrystus nie jest miłosierny i ugodowy wobec grzeszników i zbrodniarzy ? Przebaczanie jest sentencją naszej wiary, a ty, co ?


  @Warszawiak,
  podpisuje się pod twoim wpisem i trafną oceną dokonań Tadeusza Mazowieckiego
  doceń 8
 • ,a
  04.11.2013 14:07
  brzydzę się takim premierem koniem trojańskim Moskwy i masonów

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama