Nowy numer 3/2019 Archiwum

Najfeld: Nowicka kłamie

Joanna Najfeld nie wierzy, że Nowicka odważy się ujawnić kompromitujące ją materiały

- Ja nie domagałam się utajnienia, po prostu go nie ujawniłam - stwierdziła Wanda Nowicka w TVN 24, odnosząc się w ten sposób do inicjatywy niektórych posłów, domagających się ujawnienia treści procesu, który Nowicka wytoczyła Joannie Najfeld.  - Nikt nie wystąpił o jego ujawnienie, a ja go nie utajniałam - dodała.

W związku z tą wypowiedzią głos zabrała Joanna Najfeld. - Mówiąc w TVN24, że nikt nie wystąpił o odtajnienie procesu, Nowicka ordynarnie kłamie. Jeśli ma odwagę zweryfikować swoje twierdzenia, to czekamy na zgodę na odtajnienie akt sprawy oraz legalnie pozyskanych nagrań rozpraw - oświadczyła. Najfeld nie ma jednak wątpliwości, że Nowicka się na to nie zgodzi. Mimo tego ma nadzieję, że do odtajnienia i tak dojdzie, "szczególnie w świetle zapowiedzi Nowickiej, że chce zająć się ustawami, które zawsze chciała ona sama (jak i niewątpliwie przemysł, na rzecz którego pracuje) narzucić Polakom" - czytamy na stronie mamproces.pl

Przeczytaj: GN ujawnia wyrok w sprawie Nowickiej

« 1 »

Zobacz także

 • xxx
  09.11.2011 20:49
  a co Cejrowski Ci to kazał gadać ty katolicka oszołomko
  doceń 1
 • jaskier
  09.11.2011 21:38
  Posłowie Platformy Obywatelskiej przysięgali z słowami "Tak mi dopomóż Bóg", a głosują na rzecz diabła.
  doceń 2
 • Iskra
  11.11.2011 13:28
  Jeśli ma odwagę zweryfikować swoje twierdzenia, to czekamy na zgodę na odtajnienie akt sprawy oraz legalnie pozyskanych nagrań rozpraw .

  Mysle, ze o to trzeba walczyc i ufam , ze bedziemy swiadkami tej utajonej rozprawy. Dobro panstwa demokratycznego tego wymaga abysmy nie zafundowali sobie naszej wersji stalinizmu.
  doceń 23
 • Ewa Kaczmarek
  14.11.2011 10:57
  Przemysł, na rzecz którego pracuje??? Pani podłość nie ma granic. Bez wyrazów szacunku - Ewa Kaczmarek
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy